До уваги одержувачів житлової субсидії!

Відповідно до п.3 постанови Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2018 року №1176 «Деякі питання надання житлових субсидій населенню у грошовій формі», призначення житлової субсидії з 1 травня 2019 року буде здійснюватися лише після подання нових заяви та декларації із обов’язковим зазначенням номеру мобільного телефону заявника.

Ця вимога стосується тих громадян, які користувалися субсидією до 31 грудня 2018 року.Громадянам, які зверталися за призначенням (перерахунком) субсидій починаючи з 1 січня 2019 року, подавати нові заяви та декларації не потрібно.

Для призначення субсидії на неопалювальний сезон, тобто з 1 травня по 30 вересня 2019 року, заяву та декларацію необхідно подати до 30 червня 2019 року. В іншому випадку субсидія буде призначена з місяця подання такої заяви.

Нагадуємо, що є можливість подати заяву та декларацію для призначення субсидії поштою або за допомогою Інтернет (заповнити онлайн-заяву та декларацію на сайті Мінсоцполітики).

Також повідомляємо, що до заяви та декларації обов’язково додаються: -довідки про доходи – якщо така інформація відсутня в ДФС, Пенсійному фонді України, фондах соціального страхування тощо;

-копія договору про реструктуризацію заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг (у разі наявності);

-договір найму (оренди) житла (для орендарів).