До відома громадян: Управління праці та соціального захисту населення Дергачівської районної державної адміністрації доводить до Вашого відома, що на призначення житлової субсидії на опалювальний період 2019р.-2020р. необхідно повторно звернутися тим громадянам, які подавали документи на розгляд комісії, а саме:

  • хто проживає по договору оренди в житловому приміщенні;
  • внутрішньо переміщеним особам;
  • зареєстровані, але фактично не проживають;
  • особи працездатного віку, в яких відсутні доходи або вони складають суму, меншу мінімальної заробітної плати.

 

      Також, необхідно звернутися на переоформлення житлової субсидії і тим громадянам, яким було припинено  субсидію за борги, а також у кого змінився склад сім’ї.

         Звертаємо Вашу увагу на те, що всім заявникам по житловим субсидіям необхідно повідомити номер свого мобільного телефону для того, щоб нараховувалась субсидія на наступний період.

         На даний час держава вирішила залишити дві форми нарахування субсидії, готівкова та безготівкова. Тим, хто справно платив за комунальні послуги, гроші по субсидії будуть видавати на руки, а тим, хто мав заборгованість по житлово-комунальним послугам, субсидію переведуть у безготівкову форму.

Більш детальну інформацію Ви можете отримати в Управлінні праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації (м. Дергачі, вул. 1 Травня, 8-А), телефони для довідок: (057-63) 3-31-80 та 2-08-55, або  звернутися за місцем проживання (реєстрації)  до уповноважених осіб  селищних (сільських) рад.