До уваги мешканців Дергачівського району

Управління праці та соціального захисту населення Дергачівської районної державної адміністрації Харківської області доводить до відома.

Пільговики, які отримують кошти у безготівковій формі, можуть подати заяву з 01 січня 2020 року про перехід на грошову готівкову форму в управління праці та соціального захисту населення або до уповноважених осіб сільських та селищних рад за місцем свого проживання.

При собі необхідно мати довідку про відкритий рахунок в одному з уповноважених банків. Дана довідка приймається за умови пред’явлення паспорта громадянина України або іншого документа, що посвідчує особу і підтверджує її вік, та документа, визначеного законодавством, для з’ясування місця її проживання, і реєструється в установленому порядку. Після надання довідки з відповідною заявою пільга буде надаватися у готівковій формі шляхом перерахування коштів на рахунок пільговика з місяця,  що  настає за місяцем подання заяви.

Більш детальну інформацію Ви можете отримати в Управлінні, яке знаходиться за адресою: Харківська область, м. Дергачі, вул. 1 Травня, 8-А, телефони для довідок: (057-63) 2-01-82 та 2-08-55, або  звернутися за місцем проживання до уповноважених осіб  селищних (сільських) рад.