Про надання пільг на придбання твердого палива і скрапленого газу у 2020 році

Повідомляємо наступне: з 1 січні 2020 року пільговики можуть звернутися для отримання пільг на придбання твердого палива та скрапленого газу.

Для надання пільг населенню на придбання твердого палива  та скрапленого газу у 2020 році застосовуються такі граничні показники вартості:

Розрахунок вартості твердого палива та скрапленого газу на 2020 рік:

тверде паливо – 2746,74 грн.;

скраплений газ – 274,67 грн.

Відповідна заява та всі необхідні документи для надання пільг на тверде паливо надаються за місцем проживання уповноваженим особам сільських (селищних) рад та ОТГ.

Сільські (селищні) ради та ОТГ подають в управління праці та соціального захисту населення списки пільговиків та довідки про наявність у житловому приміщенні пічного опалення або кухонного вогнища на твердому паливі.

Звертаємо увагу , що громадянам району необхідно зробити вибір між субсидією чи пільгами на тверде паливо та скраплений газ, оскільки згідно чинного законодавствау разі призначення субсидії пільги з оплати житлово-комунальних послуг та придбання твердого палива та скрапленого газу особам, які зареєстровані (фактично проживають) у житловому приміщенні (будинку), у період її отримання не призначаються. Тобто, у разі призначення субсидії громадянам із числа пільговиків  у 2020 році, зазначені особи  не матимуть права на отримання пільг на придбання твердого палива та скрапленого газу впродовж всього 2020 року.