До уваги отримувачів компенсаційної послуги «муніципальна няня»

     Управління праці та соціального захисту населення Дергачівської районної державної адміністрації Харківської області доводить до відома жителів району, що постановою Кабінету Міністрів України від 30.09.2020р. за № 897  «Внесено зміни до Порядку відшкодування вартості послуги з догляду за дитиною до трьох років «муніципальна няня».

   Вищезазначеною постановою визначено, що: компенсація послуги «муніципальна няня» надається отримувачам за умови зайнятості кожного  з батьків, опікунів дитини, за винятком отримувачів, які здійснюють догляд за дитиною з інвалідністю, дитиною, хворою на тяжкі перинатальні ураження нервової системи, тяжкі вроджені вади розвитку, рідкісні орфанні захворювання, онкологічні, окогематологічні захворювання, дитячий церебральний параліч, тяжкі психічні розлади, цукровий діабет І типу (інсулінозалежний), гострі або хронічні захворювання нирок IV ступеня, дитиною, яка отримала тяжку травму, потребує трансплантації органа, потребує паліативної допомоги, якій не встановлено інвалідність, а також отримувачів, у яких одночасно народилося троє і більше дітей.

  Також, даними змінами визначено, що компенсація послуги “муніципальна няня” надається у разі, коли один або обидва з батьків, опікунів не зайняті та є особами з інвалідністю І або ІІ групи.

  У разі догляду за  дитиною з інвалідністю, дитиною хворою на тяжкі захворювання компенсація послуги «муніципальна няня» виплачується у двох розмірах прожиткового мінімуми на дітей віком до шести років установленого на 1 січня відповідного року.

 Даною постановою визначено вимоги до оформлення документів, що підтверджують витрати на оплату муніципальній няні вартості послуги «муніципальна няня».

 Також, протягом одного місяця з дня набрання чинності цієї постанови (набрання чинності постанови 02.10.2020р.) батьки, опікуни дитини віком до трьох років, які отримують відшкодування вартості послуги з догляду за дитиною до трьох років «муніципальна няня», повинні підтвердити своє право на отримання компенсації послуги «муніципальна няня» шляхом подання всіх необхідних документів, які передбачені в пунктах 5-7 в вищезазначеній постанові (тобто надати до 02.11.2020р).

     Більш детальну інформацію Ви можете отримати в Управлінні, яке знаходиться за адресою: Харківська область, м. Дергачі, вул. 1 Травня, 8-А, телефони для довідок: (057-63) 3-31-80 та 2-08-55, або звернутися за місцем проживання до уповноважених осіб  селищних (сільських) рад.