До уваги пільговиків/одержувачів житлової субсидії, яким надавалися кошти у грошовій безготівковій формі через АТ «Ощадбанк»

Повідомляємо, якщо у Вас станом на 01.06.2020 р. наявні залишки коштів, зекономлені за результатами виплатного періоду 2019/2020 років, рекомендуємо звернутися до АТ «Ощадбанк» для відкриття поточного рахунку для зарахування на нього коштів. Для уточнення інформації щодо залишків коштів за обліковими записами звертатися за телефоном урядової гарячої лінії АТ «Ощадбанк» 0800 210 800 (безкоштовно з мобільних та стаціонарних телефонів по всій території України).

Залишки коштів, що обліковуються на рахунку для виплати станом на 01.06.2020, за якими не було звернень щодо їх виплати, 20.12.2020 припиняють обліковуватись АТ “Ощадбанк” та протягом двох робочих днів повертаються на рахунок Міністерства соціальної політики.

Також, враховуючи обмежувальні заходи, встановлені Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, та з метою уникнення соціальної напруги серед населення рекомендуємо користуватись електронною чергою відвідування відділення банку. Цією послугою можна скористатися на офіційному веб-сайті АТ «Ощадбанк».