До уваги фізичних осіб-підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування і належать до першої та другої групи платників єдиного податку.

   З метою посилення соціального захисту сімей з дітьми на період вжиття заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої короно вірусом SARS-CoV-2  урядом було прийнято рішення відновити виплату допомоги на дітей фізичним особам-підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування і належать до першої та другої групи платників єдиного податку, на період з 1 листопада по 31 грудня 2020 року відповідно до постанови Кабінету Міністрів України „Деякі питання виплати соціальної допомоги на дітей фізичним особам-підприємцям” від 25.11.2020 № 1171.

      Постанова Кабінету Міністрів розроблена Міністерством соціальної політики з урахуванням запровадження в Україні «карантину вихідного дня» та у зв’язку з необхідністю державної підтримки фізичних осіб-підприємців, в сім’ях яких виховуються діти, та передбачає:

  • продовжити виплату допомоги на дітей особам, які її отримували у травні-серпні 2020 року, без подання нової заяви та необхідних документів на кожну дитину до досягнення нею 10-річного віку (включно) та виплачується у розмірі прожиткового мінімуму, встановленого на дітей відповідних вікових груп станом на 1 січня 2020 року, а саме:

              на дітей віком до 6 років – 1779 грн.;

                   на дітей віком від 6 до 10 років – 2218 грн.;

  • допомога на дітей особам, які звертаються за її призначенням вперше із заявою та необхідними документами і які будуть подані до 15 грудня 2020 року, така допомога  буде призначатися  за листопад та грудень 2020 року.

 

         Більш детальну інформацію Ви можете отримати в Управлінні, яке знаходиться за адресою: Харківська область, м. Дергачі, вул. 1 Травня, 8-А, телефони для довідок: (057-63) 3-31-80 та 2-08-55, або  звернутися за місцем проживання до уповноважених осіб  селищних (сільських) рад.